רק מי שסובל משיעור יתר באוזניים, יבין את התסכול, המבוכה וההרגשה הכללית של חוסר הנעימות. אם חשבתם ששיער באוזניים מאפיין רק אנשים מבוגרים וזקנים, טעות בידכם. זוהי תופעה שכיחה גם בקרב צעירים. אז מה עושים וכיצד הסרת שיער באוזניים בלייזר עוזרת לנו להיפטר מהמטרד?             

שיער מיותר באוזניים – מה הפתרון?

שיעור באוזניים קיים בעיקר בקרב גברים אולם ישנן גם נשים הסובלות מהתופעה. היא יכולה לקרות עקב שינויים הורמונליים, או שיעור יתר בכל הגוף, כולל באוזניים.

קיימות כמה דרכים להסיר את שיער האוזניים המיותר. רובן כואבות חלקן אפילו מסוכנות בשל מיקום השיער באזור רגיש ובסמוך לתעלות האוזן ולכן חשוב להדגיש כי כדאי ואף רצוי להמנע מתלישה לא מבוקרת של שיער האוזניים או להשתמש בפתרונות ביתיים מאולתרים למיניהם.

מומלץ לחפש אחר פתרונות שיחזיקו מעמד לאורך זמן, יהיו אפקטיביים ויעלימו את שיער האוזניים לחלוטין, או לפחות ידללו אותו באופן משמעותי. לכן הסרת שיער בלייזר תהיה הפתרון האפקטיבי ביותר לבעלי שיעור יתר באוזניים.

הסרת שיער בלייזר

איך מבצע הלייזר הסרת שיער באוזניים?

בדומה להסרת שיער בלייזר בכל חלקי הגוף, הסרת שיער מהאוזניים עושה שימוש בקרני לייזר שמטרתן לחמם את השערה עד לשורש השערה, כולל, ולהחליש אותה. קרן הלייזר מוקרנת על אזור תנוך האוזן והאפרכסת החיצונית בלבד, מתוך מגמה לשמור על האוזן והתעלות. כל טיפול אורך לא יותר ממספר דקות, הוא אינו כואב ובסוף סדרת הטיפולים התוצאות הן מרשימות מאד.

לאחר הטיפול בלייזר פוחתת צמיחת השיער בקרוב לתשעים אחוזים. בחלק מהמקרים הצמיחה פוסקת אף לחלוטין, כך שבכל מקרה ניתן לכנות את טכנולוגיית הלייזר באזור האוזניים כשיטה מוצלחת ואפקטיבית עד מאד.

הסרת שיער מהאוזניים בלייזר – הצלחות מוכחות

כדי שהטיפול יהיה אכן מוצלח ועם תוצאות טובות תוך שמירה על אזור האוזניים הרגיש, חשוב מאד שהוא יתבצע במכונים מוכרים שיש להם אישור להפעיל את מכשירי הלייזר וכי הגורם המטפל יהיה רופא מוסמך או אחות מוסמכת העובדת בהשגחת רופא.מוניטין של מכון נבנה בזכות המכשירים החדשניים שיש בו, הניסיון שהוא צובר בטיפולי הלייזר, התוצאות המוכחות והליווי האישי שמעניק המקום לכל מטופל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *