שיער בישבן הוא תופעה שכיחה בעיקר בקרב גברים. התחושה אינה נעימה, מביכה וגורמת לירידה בבטחון העצמי. רבים חיים עם המבוכה בשל החשש למבוכה נוספת, שהיא חשיפת ישבנם בעת טיפול הסרת השיער. אולם חשוב לזכור כי אם אתם מבצעים הסרת שיער ישבן אצל גרם מקצועי, עבורו הטיפול משול לביקור רופא. זה הזמן להתגבר על המבוכה ולהתחיל בטיפולי הסרת שיער בישבן.

מלפנים ומאחור תוריד הכל !

שיער ישבן הולך והופך למעמסה עבור רבים המבקשים להפטר ממנו. על אף המבוכה שאחזת ברבים, הן בשל השיער הקיים והן בשל הצורך לחשוף אותו כדי להסירו, הרי שרצוי להתגבר על המבוכה ולאחר מספר טיפולים קצרים ממוקדים לשים את הכל מאחורה, תרתי משמע. מאחר ושיער הישבן מצוי באזור שהוא מכוסה, הוא יהיה דליל יותר משיער בחלקי גוף אחרים הסרתו מהירה יותר. כמו כן, בשל היות הישבן איבר גוף מכוסה תמידית, גוון העור בו הוא בהיר יותר ולא שזוף, עובדה המסייעת להסרת שיער יעילה ומהירה, לפחות אם בחרתם להסיר אותו בלייזר, שנמצא כאפקטיבי יותר אצל בעלי עור בהיר.

הסרת שיער

הסרת שיער בישבן באמצעות לייזר

סביר להניח שרובכם תעדיפו להסיר את שיער הישבן באמצעות טכנולוגית הלייזר. ראשית, מאספקט המבוכה, הסרת שיער באזור הישבן אצל קוסמטיקאית העושה שימוש בשעווה הא אכן הליך מביך, בעוד שבמכוני לייזר הגורם המטפל הוא רופא, כך שהמעמד הוא פחות מביך.

בנוסף, הליך הסרת שיער בתחת באמצעות שעווה או חוט עלולה להכאיב, לייצור גירוי בעור, הכולל פצעונים ואדמומית ותחושה לא נעימה.כשמסובר בגילוח הבעיה העיקרית היא זיפים שצומחים מהר מהאד, ואפילו קשים יותר משהיו טרם הגילוח.

הסרת שיער בלייזר תבטיח טיפול ממוקד, קצר ויעיל עד מאד, נטול כאבים ועם תוצאות לטווח ארוך מאד ולעתים אף לצמיתות. השיטה מתבססת על קרני לייזר המאופיינות באנרגיית חום גבוהה. קרניים אל משוגרות היישר על איזור הטיפול, הישבן, ואם תרצו, תוכלו לבקש להוסיף לטיפול גם את איזור הרקטום. אנרגיית החום עוברת דרך השערה ועד לשורש שלה ומשמידה אותו באופן שמונע צמיחה מחודשת של השערה ואם כן צומחת שערה, הרי שהצפיפות שלה ועובייה יהיו ברמה דלילה יותר.

טיפול לייזר אפקטיבי להסרת שיער ישבן

הסרת שיער בישבן אינה דורשת טיפולים מרובים ומשך כל טיפול הוא קצר למדי. התוצאות המתקבלות הן מרשימות ביותר ותוכלו ליהנות מישבן חלק ונטול שערות לאורך זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *