מכירים את השערה המעצבנת הזו בסנטר שמסרבת להיעלם? מכירות את זה שזה כבר יותר משערה אחת ואתן סובלות מפלומת השפם או הזקן שמעטרות את פניכן? תרחיש כזה הוא שכיח בקרב נשים רבות, הסובלות משיעור יתר בפנים. שיער עיקש שמופיע במקום הכי פחות רצוי ובמקום שאין כל דרך להסתיר אותו- הפנים. מה הפתרונות וכיצד מתבצעת הסרת שיער בפנים לצמיתות?

הסרת שיער פנים בלייזר לנשים

הסרת זקן, שפם ומה שבאזור

שיעור יתר בקרב נשים הוא שכיח. הוא נובע משינויים הורמונליים, מנטילת תרופות מסוימות ואף מגנטיקה. בניגוד לגברים שעירים שיכולים לפתור את הנושא בגילוח מבלי שאף אחד יתרגש למראה הזיפים ביום שלמחרת, נשים מוצאות את עצמן בבעיה כפולה: המבוכה העזה עקב השיעור והידיעה שפנים הם אזור בגוף שאינו ניתן להסתרה.
גם גברים שיש להם עודף שיער בפנים ושפשוט נמאס להם להתמודד עם גילוח שכיח, מחפשים את הפתרון של הורדת שיער בפנים לצמיתות או לפחות לדלל אותו במידה ניכרת.
יש פתרונות, כאשר היעיל ביותר ועם תוצאות לטווח ארוך מאד, הוא טיפול הסרת שיער בלייזר.

איך מתבצעת הסרת שיער בפנים לצמיתות בלייזר

הלייזר התגלה כאמצעי אפקטיבי ומרשים בתוצאות הנפלאות שלו בכל הנוגע להסרת שיער בכלל ולהסרת שיער בפנים בפרט. ראשית זהו תהליך בטוח, מפוקח ומבוקר. בנוסף לכך, הוא מהיר, אינו כואב וגולת הכותרת היא כי לאחר סדרת טיפולים קצרה, נעלם המטרד לתקופה מכובדת של כמה שנים טובות. אז אולי המונח לצמיתות אינו מדויק, אולם אין ספק שמי שלא מסוגל יותר או מסוגלת יותר להתמודד עם השיעור בפנים מדי יום, יברך על האפשרות הזו.

טיפול הסרת שיער בלייזר מתחיל בראש ובראשונה בפגישת יעוץ והתאמה. הסיבה לכך היא כי מדובר על טיפול הנחשב לרפואי, וכמו כל טיפול רפואי יש צורך בסקירת המטופל, הבנה של הרקע הרפואי שלו, למשל אם הוא נוטל תרופות מסוימות, בחינת סוג השיער וצבעו וכן גוון העור. אם אתם נוטלים תרופות מסוימות למחלה כרונית או אוטואימונית יכול להיות שאינכם מתאימים לקבל את הטיפול. אם גוון עורכם כהה מאד, גם אז יש סיכוי שיומלץ לכם על טיפול אחר. כל הסיבות האלו ואחרות, הן הפרמטרים המרכיבים את השיקול אם לטפל בכם ובעיקר להתאים לכם את הטיפול הטוב והאפקטיבי ביותר.

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בפנים לצמיתות או לפחות לטווח ארוך באמצעות לייזר נשענת על טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת. טכנולוגיה זו עושה שימוש בקרן לייזר באורך גל אחיד וממוקד. גל אור זה משוגר אל עבר הפנים, באזור בו יש צמיחת שיער. הוא מחמם את השערה, מתביית על הפיגמנט שלה, הקרוי מלנין וחודר אל מתחת לעור, היכן שמצוי שורש השערה, אותו אחד האחראי על הצמחת שערות נוספות. החום העז מכריע את שורש השערה עד להשמדתו, ובאופן בו לא יוכל להצמיח יותר שיער בעתיד.

מאחר ומדובר על אזור הפנים, מדובר בשטח קטן לטיפול, כך שכל טיפול יימשך לא יותר ממספר דקות וסך כל הטיפולים יהיה מועט ביחס להסרת שיער באזורים גדולים יותר.

הטיפול אינו כואב מאחר ולפני שמתחילים נמרח חומר אלחוש על האזור, המסייע בהרגעה הפנים. כמו כן, רבים ממכשירי הלייזר היום מצוידים בידית קירור מיוחדת המרגיעה את העור במשך כל זמן הטיפול.

הבשורות הטובות הן כי לאורך זמן רב מאד לאחר סדרת הטיפולים לא תצטרכו לחשוב או להתעסק בשיער עודף בפנים על כל ההשלכות שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *