כל אשה מכירה את התרחיש הידוע: קיץ, הולכים לים, לובשים את בגד הים או הביקיני, ואז, ממש אז, מתגלה למרבה הזוועה שערה סוררת שמבצבצת החוצה. כדי למנוע מצבים מביכים כאלו וללבוש את בגד הים ללא כל חשש, מומלץ לבצע הסרת שיער קו ביקיני. מה זה הקו הזה ואיך זה עובד?

שיער קו הביקיני הוא בדיוק, כשמו, השיער שמצוי בדיוק במקום בו ממוקם הביקיני שלכן, בגד הים או אפילו קו התחתונים. הקו שבין המפשעה לירך. כששיער המפשעה הוא ארוך, הוא עלול “לגלוש” ולבצבץ אל מעבר לקו הביקיני. לא נעים.

הסרת שיער קו הביקיני

הסרת שיער קו ביקיני באמצעות לייזר נמצאה כשיטה יעילה ובטוחה ביחס לשיטות אחרות של הסרת שיער. הסיבה לכך טמונה בהליך המדויק והממוקד שעושה קרן הלייזר, ללא כל מגע ישיר ואשר עוצמת אנרגיית החום המזהה את השערה, משמידה אותה וחשוב מכך, משמידה את שורש השערה. ההליך נעשה ללא מגע ישיר, כמו שקורה בהסרת שיער עם סכין גילח או שעווה, אלא רק באמצעות קרן הלייזר היישר אל אזור הטיפול. להליך הזה יש משמעות רבה מאחר הוא היגייני ומבוקר מאד ומונע כל אפשרות של זיהום, חתך או דלקת.

הכנות לקראת הסרת שיער קו ביקיני בלייזר

רצוי שלא להיחשף לשמש ולהשתזף לפני הטיפול ולהמנע מהסרת השיער באמצעות שעווה א חוט. ניתן לגלח מעט אולם בזהירות מירבית. גם לאחר הטיפול מומלץ שלא לרוץ מייד לחוף הים ולהמתין מספר ימים.

במסגרת ההכנות לטיפול בדקו את המכונים השונים, את מידת המקצועיות שלהם, בצעו השוואת מחירים ולמדו על כל ההליך ועל מה יש להקפיד גם עם תום הטיפול.

קו הביקיני הוא אזור שיש לו רגישות רבה, למרות שדווקא השערות באזור זה הן קשות יותר משיער באזורי גף אחרים. לכן, יש חשיבות גבוהה מאד למכון בו תבצעו את הטיפול, למידת הנסיון של הגורמים המטפלים וההסמכה שלהם לעסוק בכך. אל תוותרו על הבדיקות המקדימות ובדיקת ההמלצות על המכון בו בחרתם לעבור את הטיפול. ברוב המקרים יידרשו כשלשה עד ששה טיפולים להשלמת הסרת שיער בלייזר לנשים מקו הביקיני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *