הסרת שיער בלייזר לגברים: מדריך מקיף

הסרת שיער בלייזר צברה לא מעט פופולריות בקרב גברים. מבדיקה שערכנו גילינו כי היא הפכה לשיטה יעילה במיוחד להורדת שיער לטווח ארוך ובמדריך זה, נחקור את כל הפרטים שחשוב לדעת לפני שעושים הסרת שיער בלייזר. המדריך שלנו כולל את התהליך עצמו, התחושה במהלך הטיפול, הגורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת המקום הנכון וכמובן, נושא התמחור:

גברים, החלטתם לעשות הסרת שיער בלייזר? בואו נדבר על המחיר

רגע לפני שנתחיל, חשוב שתדעו שבכל הנוגע למחיר הסרת שיער בלייזר, המחיר משתנה בהתאם לגורמים כגון גודל אזור הטיפול ומספר הפגישות הנדרשות. בדרך כלל, אזורים גדולים יותר כמו הגב או החזה עשויים להיות בעלי עלויות גבוהות יותר בהשוואה לאזורים קטנים יותר כמו הידיים או הרגליים. ריכזנו עבורכם טבלה המשווה את המחיר הממוצע עבור אזורי הגוף השונים:

מחיר: (₪) סוג הטיפול:
14,000-15,000 הסרת שיער בלייזר – בכל הגוף
4,000-4,500 הסרת שיער בלייזר – בחזה ובבטן
700-800 הסרת שיער בלייזר – בעורף
3,000-3,800 הסרת שיער בלייזר – בגב
3,800-4,300 הסרת שיער בלייזר – בגב ובכתפיים
1,200-1,800 הסרת שיער בלייזר – בכתפיים
700-800 הסרת שיער בלייזר – בפאות
700-800 הסרת שיער בלייזר – בבית השחי

 לטפל בבעיה מהשורש – איך זה מרגיש?

במהלך הסרת שיער בלייזר, התחושה יכולה להשתנות מאדם לאדם. גברים מדווחים לעתים קרובות על תחושת אי נוחות קלה או תחושת צריבה קלה במהלך הטיפול אך חשוב לציין שרמת אי הנוחות יכולה להיות מושפעת מגורמים כמו סבילות אישית לכאב ורגישות האזור המטופל.

על מנת להבטיח חוויה נוחה, רצוי ואף מומלץ לתקשר עם מומחה הלייזר ולשתף בכל דאגה או אי נוחות.

הסרת שיער בלייזר לגברים: הכל על תהליך הטיפול

אם בחרתם במקום הנכון, אתם יכולים להיות רגועים מרגע הגעתכם לטיפול ועד לסיום המפגשים. הטיפולים מתבצעים בעזרת מכשיר לייזר אשר מנטרל את זקיקי השיער ומשאיר את עורכם רך ונעים למגע. כפי שכבר ציינו, משך כל טיפול תלוי בגודל האזור ונע בין מספר דקות לשעה.

בשל מחזור צמיחת השיער, בדרך כלל נדרשות מספר פגישות להשגת תוצאות אופטימליות. בעוד שההליך בטוח בדרך כלל, הסיכונים הפוטנציאליים כוללים רגישות זמנית בעור, אדמומיות או שינויים בפיגמנטציה.

חשוב במיוחד לא לוותר על בחירת מקום מוסמך ורציני על מנת למזער סיכונים ולהבטיח את התוצאה הטובה ביותר עבור העור שלכם.

השפעות הלייזר ושמירה מקסימלית לטווח ארוך: הסרת שיער בלייזר מציעה הפחתת שיער לטווח ארוך, אך התוצאות האישיות עשויות להשתנות. לאחר השלמת מספר הטיפולים, רוב הגברים חווים הפחתה משמעותית בצמיחת השיער. עם זאת, גורמים כגון שינויים הורמונליים או צמיחת זקיקי שיער בודדים יכולים להשפיע על התוצאות. ישנם גברים אשר עשויים להזדקק לפגישות תחזוקה מדי פעם כדי לשמור על התוצאות המיטביות.

בחירת המקום הנכון להסרת שיער בלייזר: אם אתם שוקלים הסרת שיער בלייזר, חשוב שתדעו כי לבחירת מקום בעל מוניטין יש חשיבות רבה! ריכזנו עבורכם כמה טיפים לבחירת המקום הנכון:

 • בדיקת אישורי המקום והטכנאים ובדיקת כישורי המרפאה
 • קריאת ביקורות והמלצות מלקוחות קודמים
 • הזמנת ייעוץ כדי לדון ביעדים, בחששות ובאפשרויות הטיפול
 • הערכת הטכנולוגיה, בדיקת תקני היגיינה ופרוטוקולי הבטיחות של המרפאה
 • שקילת תוכניות טיפול מותאמות אישית שיתאימו לצרכיכם הספציפיים 

עדיין חוששים? מצאנו עבורכם שאלות נפוצות בכל הקשור להסרת שיער בלייזר לגברים:

 • האם הסרת שיער בלייזר מתאימה לכל סוגי העור?

כל סוגי לייזר להסרת שיער כמעט יכולים להתבצע על רוב סוגי עור שונים, אך היא עשויה להיות מאתגרת יותר עבור אנשים עם גווני עור כהים יותר. חשוב להתייעץ עם איש מקצוע מיומן שיכול להתאים את הטיפול המדויק כדי להבטיח טיפול בטוח ויעיל לסוג העור הספציפי שלכם.

 • האם הסרת שיער בלייזר מתאימה לכל אזורי הגוף?

הסרת שיער בלייזר יכולה לטפל ביעילות בשיער כמעט בכל חלק בגוף. אזורי הטיפול הנפוצים לגברים כוללים את הגב, החזה והכתפיים, הידיים, הרגליים ואפילו אזור הזקן. עם זאת, אזורי הטיפול הספציפיים עשויים להשתנות בהתאם להעדפות והצרכים האישיים שלכם.

 • כמה זמן נמשך כל טיפול הסרת שיער בלייזר?

משך כל טיפול תלוי בגודל האזור ובמצב השיעור. אזורים קטנים יותר, כגון השפה העליונה או בית השחי, עשויים להימשך דקות ספורות בלבד, בעוד שאזורים גדולים יותר כמו הגב או הרגליים יכולים להימשך עד שעה. מומלץ לבקש את כל התשובות במהלך פגישת הייעוץ.

 • כמה פגישות הסרת שיער בלייזר נדרשות כדי להגיע לתוצאות הרצויות?

בדרך כלל נדרשים מספר טיפולים להסרת שיער בלייזר כדי להשיג תוצאות מיטביות. מספר הפגישות משתנה בהתאם לגורמים כמו עובי שיער, צבע ואף תגובת הגוף לטיפול ההסרה. אצל רוב הגברים נדרשים בסביבות 6 עד 8 מפגשים בהפרש של מספר שבועות כדי להגיע לדילול משמעותי ותוצאות מיטביות.

 • האם הסרת שיער בלייזר באמת פותרת את הבעיה לצמיתות?

אצל גברים, הסרת שיער בלייזר מציעה הפחתת שיער לטווח ארוך במיוחד, אך היא אינה נחשבת לפתרון קבוע ודורשת טיפולים אחת לתקופה. אמנם הטיפול משבית את זקיקי השיערה, מה שמוביל להפחתה משמעותית בצמיחת השיער אך עם זאת, חלק מזקיקי השיער עלולים להישאר רדומים או לצמוח מחדש לאורך זמן, מה שמחייב מפגשי תחזוקה מדי פעם.

 • למה עלינו לצפות לאחר סשן הסרת שיער בלייזר?

לאחר טיפולי הסרת שיער בלייזר, אתם עלולים לחוות אדמומיות זמנית, נפיחות קלה או תחושה דמוית כוויות שמש באזור המטופל. תופעות הלוואי הללו חולפות בדרך כלל תוך מספר שעות עד יום. טכנאי/ת הלייזר ודאי יספקו הנחיות ספציפיות לאחר הטיפול, שעשויות לכלול שימוש בקרם לחות והימנעות מחשיפה לשמש.

 • האם אפשר להתגלח בין הטיפולים?

התשובה היא כן, ברוב שיטות הלייזר מותר הגילוח בין הטיפולים. עם זאת, חשוב להימנע ממריטה, שעווה או שימוש בקרמים להסרת שיער, מכיוון ששיטות אלו מפריעות לזקיקי השיער שהלייזר צריך להתמקד בהם.

 • האם יש הגבלות או אמצעי זהירות לפני הסרת שיער בלייזר?

ראשית, אתם יכולים להיות רגועים! ברגע האמת טכנאי/ת הלייזר יספקו עבורכם הנחיות ספציפיות. אך אם בכל זאת אתם רוצים להגיע מוכנים מראש, אמצעי הזהירות הנפוצים ביותר כוללים הימנעות מחשיפה לשמש, מיטות שיזוף ושיזוף עצמי לפני הטיפול. רצוי גם להודיע על נטילת תרופות, מצבי עור או הליכים קוסמטיים אחרונים שעברתם.

הסרת שיער בלייזר לגברים – תהליך שווה או מיותר?

הסרת שיער בלייזר הינה פתרון מעולה לגברים אשר מחפשים לדלל ולהפחית באופן משמעותי את כמות השיער לטווח ארוך. בעת בחירה בהסרת שיער בלייזר, תוכלו ליהנות מיתרונות רבים וביניהם, מראה נקי, נעים ומטופח והכי חשוב, תוכלו להגיד להית׳ לרדיפה הבלתי פוסקת אחר שיעור היתר. 

זכרו להתייעץ עם איש מקצוע כדי להתאים את הטיפול הנחוץ לכם. ערכו בדיקה מקיפה לכל מכוני הלייזר באזורכם, אל תתפשרו ובדקו את שביעות רצונם של שאר המטופלים!

Picture of סוקר רפואי: ד"ר יותם גינזבורג
סוקר רפואי: ד"ר יותם גינזבורג

ד"ר גינזבורג התמחה מספר שנים בכירורגיה בבי"ח, צבר נסיון ניתוחי ומיומנות כירורגית, והחליט לעבור ולהתמחות בתחום הרפואה האסתטית. בשנים האחרונות צבר ניסיון רב ברפואה האסתטית, עם אלפי לקוחות מרוצים מכל הארץ.

מה יש במדריך?
עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים באזורכם ללא התחייבות