סופרנו טיטניום: יתרונות, חסרונות ולאיזה סוג עור זה מתאים? המדריך המלא

סופרנו טיטניום היא מערכת מהפכנית להסרת שיער המשתמשת בכוח של טכנולוגיית טיטניום ו-SHR (Super Hair Removal לטיפול יעיל בכל סוגי השיער והעור.

מערכת כמעט נטולת כאבים זו מספקת הסרת שיער לאורך זמן על ידי חימום הדרגתי של שכבת העור והשבתת זקיק השערה, תוך עיכוב צמיחה עתידית. סופרנו טיטניום מאפשר טיפולים מהירים ובטוחים ללא תופעות הלוואי של שיטות הסרת שיער בלייזר מסורתיות.

אודות המכשיר בקצרה:

לייזר סופרנו טיטניום הוא מערכת להסרת שיער בלייזר דיודה המשתמשת בשלושה אורכי גל של אור לייזר (755nm, 810nm ו-1064nm) כדי לכוון לעומקים שונים של זקיק השערה. זה הופך אותו ליעיל לטיפול בכל סוגי העור וצבעי השיער, כולל עור שזוף.

הלייזר של סופרנו טיטניום משתמש בטכנולוגיית SHR Super Hair Removal מוגנת בפטנט המספקת חום הדרגתי ואחיד לזקיק השערה, פוגעת בו ומונעת ממנו לייצר שיער חדש. טיפול זה כמעט ואינו מצריך זמן השבתה.

לייזר סופרנו טיטניום היא מערכת הסרת שיער בלייזר המתקדמת והיעילה ביותר הקיימת כיום. הוא מוכח קלינית משיג תוצאות בטוחות ומתמשכות, עם הפחתת שיער של עד 98% לאחר 6-8 טיפולים בלבד.

למה סופרנו טיטניום? יתרונות וחסרונות:

להלן היתרונות והחסרונות של הסרת שיער בלייזר בסופרנו טיטניום:

יתרונות:

 • יעיל לכל סוגי העור וצבעי השיער: הלייזר סופרנו טיטניום משתמש בשלושה אורכי גל של אור לייזר כדי לכוון לעומקים שונים של זקיק השיער, מה שהופך אותו יעיל לכל סוגי העור וצבעי השיער, כולל עור שזוף.

 • הלייזר סופרנו טיטניום משתמש בטכנולוגיית SHR המוגנת בפטנט, אשר מספקת חימום הדרגתי ואחיד לזקיק השיער תוך גרימת נזק מינימלי לעור הסובב. התהליך כמעט ואינו כואב בהשוואה לטכנולוגיות לייזר אחרות, ומאפשר למטופל לחזור במהירות לשגרת חייו ללא צורך בתקופת החלמה. הנזק לזקיק מונע צמיחה חוזרת של השיער.

 • לייזר סופרנו טיטניום הוא מכשיר לייזר להסרת שיער שעבר בדיקות קליניות נרחבות. המחקרים הראו כי הוא מאפשר הסרת שיער אפקטיבית ובטוחה לטווח ארוך, עם הפחתה ממוצעת של עד 98% בצמיחת השיער לאחר 6 עד 8 טיפולי לייזר. התוצאות נשמרות לאורך זמן ללא תופעות לוואי משמעותיות.

 • זמני טיפול מהירים ויעילים: ללייזר סופרנו טיטניום ראש טיפול גדול, המאפשר זמני טיפול מהירים ויעילים יותר.

 • נוח וקל לשימוש: לייזר סופרנו טיטניום מצויד במערכת קירור המסייעת לשמור על נוחות העור במהלך הטיפול. גם הלייזר קל לשימוש, וניתן לבצע את הטיפולים על ידי טכנאי מיומן תוך דקות ספורות.

חסרונות:

 • עלות: הסרת שיער בלייזר בסופרנו טיטניום יקרה יותר מסוגים אחרים של הסרת שיער בלייזר. עם זאת, התוצאות בדרך כלל יעילות יותר ועמידות יותר.

 • נדרשים מספר טיפולים: הסרת שיער בלייזר בסופרנו טיטניום דורשת בדרך כלל 6-8 טיפולים כדי להשיג תוצאות מיטביות.

 • תופעות לוואי: למרות נדירות, תופעות הלוואי של הסרת שיער בלייזר בסופרנו טיטניום יכולות לכלול אדמומיות, נפיחות ושלפוחיות.

בסך הכל, הסרת שיער בלייזר בסופרנו טיטניום היא דרך בטוחה ויעילה להסרת שיער לא רצוי. זה מתאים במיוחד לאנשים עם כל סוגי העור וצבעי השיער, והוא כמעט ללא כאבים.

למי זה מתאים?

הסרת שיער בלייזר סופרנו טיטניום מתאימה למגוון רחב של אנשים, כולל:

 • אנשים עם כל סוגי העור, כולל עור שזוף
 • אנשים עם כל צבעי השיער, כולל שיער בלונדיני ושיער אדום
 • אנשים עם שיער לא רצוי בכל אזור בגוף, כולל הפנים, הצוואר, הרגליים, הידיים, החזה, הגב וקו הביקיני
 • אנשים שמחפשים דרך בטוחה ויעילה להסיר שיער לא רצוי לצמיתות
 • הסרת שיער בלייזר בסופרנו טיטניום היא אופציה טובה גם לאנשים שניסו שיטות אחרות להסרת שיער, כמו שעווה, גילוח ואלקטרוליזה, ולא היו מרוצים מהתוצאות.

עם זאת, הסרת שיער בלייזר בסופרנו טיטניום אינה מתאימה לכל אחד. חשוב להתייעץ עם רופא עור מוסמך או מומחה הסרת שיער בלייזר כדי לדון בצרכים ובציפיות האישיות שלכם לפני תחילת הטיפול.

הנה כמה אנשים שאולי לא מתאימים להסרת שיער בלייזר בסופרנו טיטניום:

נשים בהריון או מניקות

אנשים עם מצבי עור פעילים, כגון אקזמה או פסוריאזיס

 • אנשים עם היסטוריה של סרטן עור

 • אנשים הנוטלים תרופות מסוימות, כגון איזוטרטינואין (Accutane)

איך המכשיר עובד?

טכנולוגיית הלייזר של סופרנו טיטניום ייחודית בכך שהיא משתמשת ב-3 אורכי גל שונים של אור לייזר – 755nm, 810nm ו-1064nm. אורכי גל אלה מאפשרים לכוון את החום לעומקים שונים של זקיק השיער, מה שהופך את הטיפול ליעיל עבור כל סוגי העור וצבעי השיער, כולל עור שזוף.

הטכנולוגיה המוגנת בפטנט של סופרנו, המכונה SHR‏ (Super Hair Removal), מעניקה חימום הדרגתי ואחיד לזקיק השיער תוך גרימת נזק מינימלי לעור הסובב. התהליך כמעט ואינו כואב ואינו מצריך תקופת החלמה. הנזק לזקיקים מונע צמיחה חוזרת של השיער.

במהלך הטיפול, מכשיר הלייזר מועבר בעדינות על פני אזור הטיפול. קרני הלייזר נספגות במלנין שבשיער, חוממות אותו ופוגעות בזקיק. עם הזמן, נזק זה מונע מהזקיק לייצר שיער חדש.

רוב האנשים דורשים 6-8 טיפולים כדי להגיע לתוצאות מיטביות. מספר הטיפולים הדרושים ישתנה בהתאם לסוג העור של האדם, צבע השיער והאזור המטופל.

להלן סקירה שלב אחר שלב של אופן הפעולה של הסרת שיער בלייזר בסופרנו טיטניום:

 1. אזור הטיפול מתנקה ומייבש.

 2. ג'ל קירור מוחל על אזור הטיפול כדי לסייע בהגנה על העור.

 3. מכשיר הלייזר מועבר בעדינות על אזור הטיפול.

 4. אור הלייזר נספג במלנין בשיער, אשר מתחמם ופוגע בזקיק השערה.

 5. הטיפול חוזר על עצמו כל 4-6 שבועות, או עד להשגת התוצאות הרצויות.

 6. הסרת שיער בלייזר בסופרנו טיטניום היא דרך בטוחה ויעילה להסרת שיער לא רצוי לצמיתות. זה מתאים במיוחד לאנשים עם כל סוגי העור וצבעי השיער, והוא כמעט ללא כאבים.

איזה סוגי מכשירים יש:

ישנם שני סוגים שונים של מכשירי סופרנו טיטניום:

 1. סופרנו טיטניום: למכשיר סופרנו טיטניום המקורי יש יד אחת.

 2. סופרנו טיטניום Quattro: למכשיר סופרנו טיטניום Quattro יש ארבעה מכשירי יד, המאפשרים זמני טיפול מהירים ויעילים יותר.

אחד החידושים המרכזיים היא הספוט הטיפולי הרחב של QUATTRO 3D בקוטר 4 ס"מ, המכסה שטח גדול יותר ומקצר את הטיפול ב-40%.

טכנולוגיית ICETM Plus מספקת קירור רציף לעור במהלך הטיפול ומונעת כוויות. כמו כן, המכשיר כולל שלושה אורכי גל לייזר הפועלים במקביל לחדירה אופטימלית.

סופרנו טיטניום מתאים לטיפול בכל סוגי העור והשיער, ומאפשר טיפול נוח וכמעט ללא כאב בזכות הקירור הרציף. המכשיר אף כולל יישומון חכם לניהול המידע הקליני ושיווק העסק. סופרנו טיטניום מהווה פריצת דרך בתחום הסרת שיער בלייזר, עם טכנולוגיות מתקדמות ליעילות ובטיחות מרביות.

Picture of סוקר רפואי: ד"ר יותם גינזבורג
סוקר רפואי: ד"ר יותם גינזבורג

ד"ר גינזבורג התמחה מספר שנים בכירורגיה בבי"ח, צבר נסיון ניתוחי ומיומנות כירורגית, והחליט לעבור ולהתמחות בתחום הרפואה האסתטית. בשנים האחרונות צבר ניסיון רב ברפואה האסתטית, עם אלפי לקוחות מרוצים מכל הארץ.

מה יש במדריך?
עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים באזורכם ללא התחייבות