לייזר VECTUS וקטוס – המדריך המלא

שלום רב ותודה שחזרתם למדריך היופי של מדלייזר. בדיון של היום, אנו מתעמקים בעולם של לייזר Vectus ומדוע אנו מאמינים שתסתקרנו מהתוצאות המדהימות שהמטופלים שלנו השיגו באמצעות טכנולוגיה זו.

לקראת סיומו של מאמר זה, תמצאו קישור לטופס שבו תוכלו לשלוח כל שאילתה הקשורה למאמר זה. 

מערכת הלייזר Vectus

מערכת Vectus בולטת כאחד הפתרונות המהירים והיעילים ביותר להסרת שיער בלייזר הקיימים כיום. מערכת חדשנית זו זכתה למוניטין חזק בתעשייה על מנת לספק הפחתת שיער לאורך זמן על פני מגוון של גווני עור ומרקמי שיער. 

מה שמייחד את Vectus הוא הטכנולוגיה המתקדמת שלו, המאפשרת שימוש בגדלים גדולים יותר. זה, בתורו, מאפשר כיסוי מהיר ונרחב יותר, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור אזורי טיפול גדולים יותר כגון גב מלא, חזה ורגליים מלאות. זה לא רק חוסך למטופלים זמן אלא גם מציע פתרונות חסכוניים תוך הבטחת תוצאות מקסימליות.

טכנולוגיית Vectus

כעת, בואו נעמיק בטכנולוגיה ונבין כיצד היא פועלת. לייזר דיודה אסתטי, כמו הווקטוס, מצביעים על כרומופורים ספציפיים או מולקולות סופגות צבע בעור, בעיקר מכוונות למלנין. המלנין המצוי בזקיקי השיער הופך למוקד הלייזר, מה שמוביל לשיבוש צמיחת השיער. 

גישה זו מחממת באופן סלקטיבי את שורש השערה, ומשאירה את הרקמות הסובבות ללא פגע. על ידי פגיעה בכרומופורים אלה, הלייזר מבטל ביעילות שיער לא רצוי. מה שמייחד את מערכות Vectus הוא השילוב שלהם עם טכנולוגיית קירור, וכתוצאה מכך חוויה נוחה יותר בהשוואה לגרסאות קודמות של הלייזר.

תכונות מתקדמות של מערכת Vectus

מערכת Vectus מצוידת בטכנולוגיות מתקדמות המייחדות אותה, מה שמבטיח חוויה ברמה הגבוהה ביותר למטופלים:

 • קרן לייזר אחידה לדיוק: המערכת מספקת קרן לייזר באחידות יוצאת דופן, המבטיחה דיוק מירבי בהליכי הסרת שיער.
 • נקודות חום מופחתות לפונקציונליות אופטימלית: עם פחות נקודות חום, מערכת Vectus פועלת בשיאה, ומשפרת את הביצועים הכוללים שלה.
 • מיחזור פוטון: הכללת מיחזור פוטון משפרת את היעילות של המערכת, מה שהופך אותה לבחירה מודעת לסביבה.
 • Skintel Melanin Reader לבטיחות ויעילות: סורק המלנין הוא מרכיב מרכזי המבטיח הן את הבטיחות והן את היעילות של הטיפולים. הוא מספק נתונים חיוניים על סוג העור ורמות המלנין של המטופל, ומאפשר גישה אישית לכל אדם.

יתרונות נוספים של מערכת Vectus:

 • זמן השבתה מינימלי ונוחות מטופלים משופרת: לייזרים עשויים להיות מורכבים מאלומת אור בלבד, אך חשוב לזכור שאור יכול ליצור חום. הלייזר Vectus מתוכנן בקפידה עם קצוות ספיר, המפזרות במהירות חום ומרכזות אור בדיוק בזקיקי השיער, כל זאת תוך שמירה על קרירות העור שמסביב. הכללת מערכת קירור מתקדמת מבטיחה הפעלה נוחה וידידותית יותר לעור.
 • מאושר על ידי ה-FDA ולא פולשני: מערכת Vectus מאושרת על ידי ה-FDA, ומציעה פתרון לא פולשני להסרת שיער.
 • מתאים לסוגי עור ומינים שונים: מרקם השיער מפגין שונות משמעותית, לא רק בין אנשים אלא אפילו בתוך אותו אדם. הלייזר של Vectus מאפשר לאסתטיקאים להתמודד עם הסרת שיער על פני ספקטרום מגוון זה של מרקמים. 

בין אם המטרה היא שיער גב גס, שיער גבות עבה או שיער פנים עדין ופלומתי, הטיפול מוכיח את עצמו כיעיל באותה מידה.

 • הסרת שיער מקיפה: זה מכוון ומסיר שיער ביעילות מאזורי גוף שונים, כולל השפתיים, הפנים, הרגליים, הזרועות, בתי השחי, קווי הביקיני, הגב והחזה.
 • צינון מגע מעולה: המערכת מבטיחה קירור מגע מעולה, ומשפרת עוד יותר את נוחות המטופל.
 • טיפול בשערות חודרניות: מערכת הווקטוס יעילה בטיפול ומניעת שערות חודרניות.
 • הסרת שיער לצמיתות: רוב השיטות האחרות להסרת שיער דורשות הליכים חוזרים ונשנים. הגילוח מביא לצמיחה מחודשת תוך יום או יומיים, קרמי אפילציה בדרך כלל מציעים הקלה זמנית הנמשכת שלושה עד חמישה ימים, וטכניקות כמו שעווה, אפילציה או מריטה עשויות להעניק הפוגה של מספר שבועות לפני שיחזור השיער. לעומת זאת, הסרת שיער בלייזר מהווה פתרון קבוע.
 • תגידו שלום לפריחת גילוח, בליטות גילוח, שערות חודרניות וצלקות: המערכת מציעה פתרון ארוך טווח לבעיות גילוח ושעווה נפוצות, כולל פריחה בעור, בליטות גילוח, שערות חודרניות וצלקות.

הלייזרים Vectus מספקים טיפול בטוח ויעיל לאנשים מכל סוגי העור, גם לבעלי עור שזוף, ומכסים קשת רחבה של צבעי שיער. המערכת ניתנת להתאמה גבוהה, ומציעה כיסוי על פני אזורים וסוגי שיער שונים. 

הוא אמנם מתאים למגוון רחב של מועמדים, אך בעלי גוון עור בהיר יותר ושיער בינוני-כהה נחשבים למועמדים האופטימליים ביותר. למטופלים עם גווני עור כהים במיוחד מומלץ לבחון מערכות חלופיות, עליהן ניתן לדון במהלך פגישת ייעוץ.

אנו ממליצים לכם מאוד להתייעץ עם איש מקצוע הטיפוח המקומי שלכם כדי ללמוד עוד על מערכת Vectus. המטופלים שלנו התמוגגו מהתוצאות המדהימות שהם חוו באמצעות טכנולוגיה זו. ההתייעצויות הן בדרך כלל קצרות, נמשכות כ-10 דקות, במיוחד עבור אלה שכבר השכילו את עצמם על ידי צפייה בסרטונים או קריאת אתרים אינפורמטיביים.

ראוי לציין ש-90 אחוז יוצא דופן מהמטופלים שלנו משיגים הפחתת שיער לצמיתות עם רק שישה טיפולים. הישג זה מגבש את מערכת Vectus כסטנדרט הזהב המובהק להסרת שיער בלייזר מתקדם.

Picture of סוקר רפואי: ד"ר יותם גינזבורג
סוקר רפואי: ד"ר יותם גינזבורג

ד"ר גינזבורג התמחה מספר שנים בכירורגיה בבי"ח, צבר נסיון ניתוחי ומיומנות כירורגית, והחליט לעבור ולהתמחות בתחום הרפואה האסתטית. בשנים האחרונות צבר ניסיון רב ברפואה האסתטית, עם אלפי לקוחות מרוצים מכל הארץ.

מה יש במדריך?
עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים באזורכם ללא התחייבות