מכשיר לייזר ביתי – הנבחרים ביותר

הסרת שיער בלייזר עשי זאת בעצמך

יש לך זמן ושיער מיותר להיפטר ממנו? יש לנו מכשירי לייזר ביתיים שנבדקו על ידי מומחים: בטיחות, יעילות, ותוצאות!

מכשירי הסרת שיער בלייזר ביתיים: עשרת הבחירות המומלצות ביותר של המומחיות שלנו להסרת שיער בלייזר

מחיר אחרי הנחה: $349.9

"Braun מבטיחה את האיכות של הסרת שיער בלייזר בקלניקיה, מהנוחות של ביתך"

מכשיר להסרת שיער בלייזר בראון IPL עמיד לאורך זמן לנשים וגברים

על המוצר:

Silk·expert Pro 5 החדש הוא ה-IPL הטוב ביותר של בראון. זה לא מכשיר להסרת שיער בלייזר אלא משתמש בטכנולוגיית IPL מתקדמת כדי לתת לך עד 12 חודשים של עור חלק דמוי סלון מהבית, עם הפחתת שיער גלויה תוך 3 שבועות בלבד. חיישן SkinPro 2.0 מסתגל אוטומטית לגוון העור שלך, מייעל את הכוח לאיזון המושלם בין תוצאות מהירות ועדינות על העור. 3 מצבים רגישים מבטיחים את נוחות העור שלך. עד 125 הבזקים לדקה מאפשרים פחות נקודות החמצה בעת החלקה על העור.

מחיר אחרי הנחה: $169.00

"פתרון מהיר וקבוע"

המכשיר הטוב ביותר להסרת שיער בלייזר לשיער גס Nood The Flasher 2.0

על המוצר:

מכשיר זה מציע חלון טיפול גדול יותר, כלומר אתה צריך רק כ-10 דקות לכל מפגש. הטכנולוגיה של נוד כוללת גם את אחת המנורות בעוצמה הגבוהה ביותר שמכוונת לשיער בשורש, מבלי לגרום לרגישות ואדמומיות – אפילו בשיער גס. המכשיר כל כך יעיל שתראה תוצאות תוך שבועיים בלבד, ותבחין בהסרת שיער לצמיתות יותר תוך 6 עד 8 שבועות.

מחיר אחרי הנחה: $399.99

מכשיר הסרת השיער המתקרר הטוב ביותר JOVS IPL

על המוצר:

ל-JOVS Venus Pro יש כמה אלמנטים שהופכים אותו לשווה את ההשקעה. יש לו ראש מסתובב של 180 מעלות (לדיוק טוב יותר), תכונה לקירור העור (לתוספת נוחות) ואביזרים שימושיים כמו אפשרות LED המסייעת גם בהפחתת סימני הזדקנות גלויים. שלא כמו האפשרויות האחרות ברשימה זו, הדגם של JOVS משתמש בטכנולוגיית אור פועם אופטימלי (OPT), שהיא גרסה משופרת יותר של IPL שעשויה לספק תוצאות יעילות יותר.

מחיר אחרי הנחה: $329.00

המכשיר הטוב ביותר להסרת שיער בלייזר לגוף מלא Ulike

על המוצר:

ה-Ulike Sapphire Air 3 כל כך קל לשימוש, אתה עשוי להרגיש מודגש להשתמש בו על כל הגוף שלך. טכנולוגיית קירור הקרח בספיר הופכת את התהליך ללא כאב ככל האפשר, בעוד שמצב ההחלקה האוטומטית ללא אגודל מאפשר לך לכסות אזורים גדולים בגופך במכה אחת. טיפול בגוף מלא יכול להימשך 12 דקות בלבד, ואתה יכול לצפות לראות תוצאות תוך 3 שבועות בלבד. ללא ספק מדובר בהשקעה חד פעמית חכמה: מכשיר להסרת שיער של Ulike משלב במחיר נוח עם יעילות הסרת שיער IPL.

המכשיר לייזר ביתי הכי נוח לטיולים Silk’n Flash&Go Express

על המוצר:

כלי זה מעביר חום מאנרגיית האור האופטית לפיר השיער בכל פעימה ובשיא העוצמה, כך שהוא הופך את הרס זקיקי השיער לתהליך מהיר וקל. הוא משתמש בטכנולוגיית ה-Home Pulsed Light הייחודית של Silk'n (שהיא גרסה בטוחה יותר וידידותית לבית של IPL). מכיוון שהלייזר משתמש באנרגיה מנורת קוורץ במקום בחום תרמי, ניתן לארוז אותו בגודל שיתאים בנוחות לכף ידך.

שאלות תשובות על מכשירי לייזר ביתיים

האם מכשירים ביתיים להסרת לייזר עובדים?

כן, מכשירי לייזר להסרת שיער בבית אכן עובדים, אבל הם דורשים עקביות. מכיוון שמכשירים בבית משתמשים ברמות אנרגיה נמוכות יותר מאשר טיפולים בקליניקה, הם דורשים שימוש מתמשך (חשבו: שבועי, או בכל פעם שאתה מתגלח) כדי להבחין בתוצאות דומות, ברוב המקרים עד 7 שבועות רואים הפחתה של עד כ94% בצמיחת השיער! אז ככה שההתמדה משתלמת ללא ספק.

מה עדיף: IPL או לייזר?

לא IPL ולא הסרת שיער בלייזר הם "טובים יותר", זה באמת מסתכם רק בהעדפה. הסרת שיער אמיתית בלייזר משתמשת רק באורך גל אחד של אור (בעצם, קרן לייזר אחת מדויקת) המכוונת רק לזקיק השערה כדי לעזור להאט את צמיחת השיער. IPL (אור פועם אינטנסיבי), מצד שני, אינו למעשה לייזר. במקום זאת, הם פולטים אור רחב-ספקטרום באורכי גל מרובים המתפשטים על פני שטח גדול יותר של העור, כלומר הם פחות מדויקים ולא יחדרו לעור שלך כל כך עמוק. זו הסיבה שמכשירי IPL הם בדרך כלל עדינים יותר וקלים יותר לאנשים לשימוש, וזו הסיבה שרוב המכשירים בבית משתמשים ב-IPL ולא בקרני לייזר.

עם זאת, גם IPL וגם הסרת שיער בלייזר יכולים להרוס לאט את זקיק השיער שלך כדי להפחית את צמיחת השיער לאורך זמן עם המשך השימוש. אבל צפו שהסרת שיער בלייזר תהיה קצת יותר חזקה (ועלולה להיות יותר כואבת או מעצבנת), וזו הסיבה שלעתים קרובות היא מניבה תוצאות מהירות וטובות יותר. בינתיים, מכשירי IPL בדרך כלל אינם חזקים כל כך, ולכן הם מצוינים לשימוש עקבי בבית או לשימוש על עור רגיש, כמו על קו הביקיני או הפנים שלך.

האם הסרת שיער בלייזר ביתית עובדת לעור כהה?

נכון לעכשיו, מכשירי לייזר להסרת שיער בבית לא באמת עובדים עבור עור כהה. לייזרים אלה פועלים על ידי מיקוד לצבע הכהה של זקיק השיער שלך, ולמכשירים בבית אין עדיין את הטכנולוגיה להבחין נכון בין זקיקי שיער כהים לעור כהה, כלומר הם עלולים לשרוף אותך. בעוד שמכשירים מסוימים עשויים לשווק את עצמם כבטוחים לעור כהה, הם בדרך כלל שוקלים עור בינוני עד שזוף, לעומת גווני עור בצבע חום עמוק.

האם להתגלח לפני לייזר בבית?

כן, עליך להתגלח לפני השימוש במכשיר ביתי להסרת שיער בלייזר, אחרת ה-IPL/לייזר לא יוכל למקד נכון את המלנין (פיגמנט) בזקיק השיער שלך. מכיוון שמכשירים אלה פועלים על ידי התבססות על צבעים כהים ומנוגדים (חשבו: נקודה שחורה על בד לבן), הם צריכים להיות מסוגלים להבדיל בין העור לזקיק שלך כדי למנוע שגיאות או כוויות.

טיפים לבחירת מכשיר לייזר ביתי להסרת שיער

בחירת המכשיר הביתי להסרת שיער בלייזר בבית דורשת התייחסות מדוקדקת של מספר גורמים כדי להבטיח בטיחות, יעילות ותוצאות לטווח ארוך. הנה כמה טיפים חיוניים שיעזרו לך לבחור נכון:

 • אישור ה-FDA: חפשו מכשירים ביתיים להסרת שיער בלייזר שאושרו על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA).
 • התאמה לגוון העור ולצבע השיער שלך: בדוק אם המכשיר מתאים לגוון העור ולצבע השיער שלך.
 • טכנולוגיה בשימוש: מכשירים שונים משתמשים בטכנולוגיות שונות מבוססות לייזר או אור.
 • תכונות בטיחות: ודא שלמכונה יש תכונות בטיחות כגון חיישן גוון עור.
 • אזורי טיפול: שקול את האזורים שאתה רוצה לטפל. חלק מהמכשירים מיועדים לאיברי גוף ספציפיים.
 • רמות טיפול והגדרות: חפש מכשירים המציעים רמות עוצמה מתכווננות כדי להתאים אישית את הטיפולים.
 • מנגנון קירור העור: בדקו אם למכונה יש מנגנון קירור מובנה להרגעת העור במהלך הטיפול.
 • תקציב: הגדר תקציב למכשיר להסרת שיער בלייזר בבית.
 • קרא ביקורות: קרא ביקורות והמלצות של לקוחות כדי לקבל תובנות.
 • אחריות ותמיכת לקוחות: בחר מכשיר שמגיע עם אחריות ותמיכת לקוחות.
 • התייעצו עם איש מקצוע: אם אינכם בטוחים מהו המכשיר המתאים ביותר עבורכם.

*זכור כי מכשירי הסרת שיער בלייזר בבית עשויים שלא לספק את אותן תוצאות כמו טיפולים מקצועיים, אך הם יכולים להוות אפשרות נוחה וחסכונית להורדת שיער לטווח ארוך.

פעל תמיד לפי הוראות היצרן ובצע בדיקת תיקון לפני השימוש במכשיר באזורים גדולים יותר כדי לבדוק אם יש תופעות לוואי.

 

ניווט בעמווד
עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים באזורכם ללא התחייבות