חומצה היאלורונית להגדלת הפין: מחיר, סיכונים, יתרונות וחסרונות

Picture of צוות Medlaser
צוות Medlaser

סקירה רפואית

גברים רבים מתמודדים עם חוסר ביטחון בנוגע לגודל הפין שלהם, מה שגורם לרוב לירידה בביטחון העצמי ולאתגרים פוטנציאליים במערכות יחסים. 

לאלו המחפשים שיטה בטוחה ויעילה להגדלת הפין, האפשרות של חומרי מילוי עוריים ראויה לבחינה. פוסט זה בבלוג מתעמק ביתרונות הכרוכים בשימוש בחומרי מילוי עוריים להגדלת הפין, ושופך אור הן על היתרונות והן על ההיבטים הפרוצדורליים.

מה זה חומצה היאלורונית?

חומרי מילוי עוריים, המשמשים בדרך כלל לשיפור תווי הפנים וקווי המתאר, מציעים פתרון קוסמטי רב-תכליתי. חומרי מילוי אלו משמשים בעיקר לניפוח שפתיים ולהחזרת נפח שאבד עקב הזדקנות. חומרי מילוי אלו מגיעים בפורמולציות שונות, כולל קולגן, חומצה היאלורונית, סידן הידרוקסילאפטיט וחומצה פולי-L-לקטית. לכל וריאציה יש מאפיינים שונים המתאימים לתנאים ספציפיים.

בין אלה, חומרי מילוי מבוססים חומצה היאלורונית בולטים כבחירה המועדפת להגדלת הפין. חומרי מילוי של חומצה היאלורונית, המופקים מחומר טבעי בגוף, נמצאים בשימוש מאז גילוים בשנת 1980. הרבגוניות הייחודית שלהם מאפשרת יישום באזורי גוף שונים.

ניתנים באמצעות הזרקות עור עמוקות, חומרי מילוי של חומצה היאלורונית מטפלים בקמטים, צלקות וליפוטרופיה (איבוד שומן מתחת לעור). יכולת החזקת המים שלהם הופכת אותם לאופציה אטרקטיבית לשיפור והגדלה של רקמות רכות. 

תהליך הגדלת הפין באמצעות חומרי מילוי עוריים כרוך בסדרה של הזרקות הכוללות פורמולה של חומצה היאלורונית משוחזרת.

אופן השימוש בחומצה היאלורונית להגדלת הפין

 מילוי הפין הוא תהליך פשוט יחסית, שאורך בדרך כלל כ-30-45 דקות בסך הכל להשלמתו. שלבי המפתח של ההליך כוללים:

1) בחינה וסימון:

הפין נבדק בקפידה, ואזורים ספציפיים מסומנים כדי להנחות את תהליך ההזרקה.

2) סטריליזציה:

ניקוי יסודי עם חומר חיטוי וכיסוי האזור מבטיחים סביבה סטרילית להליך.

3) מתן הרדמה מקומית:

חומר הרדמה מקומי חזק מוזרק באמצעות מחט קטנה מאוד, תוך עדיפות לנוחות שלך. זה מבטיח שהפין מאולחש לחלוטין או כמעט כך.

4) הזרקת מילוי עורי מדויקת:

לאחר שההרדמה משפיעה במלואה, חומר מילוי עורי מוזרק בקפידה דרך צינורית קהה לתוך הרקמות. שלב זה נועד לשפר את ההיקף, האורך הרפוי וצורת הפין הכללית. במקרים מסוימים, ניתן להשתמש במחט עבור קצה הפין.

5) ניקוי חוזרי:

ניקוי שני מתבצע לשמירה על ניקיון והיגיינה.

6) הלבשה וטיפול לאחר ההזרקה:

מניחים חבישה, והצוות מספק לך הנחיות מקיפות לאחר הטיפול שידריכו אותך בשלבים שלאחר ההליך.

חומצה היאלורונית להגדלת הפין יתרונות וחסרונות 

היתרונות של בחירה בחומצה היאלורונית בהגדלת הפין

1. בטיחות גבוהה:

תוך שימוש בחומצה היאלורונית כמרכיב העיקרי, חומרי מילוי הפין מבטיחים תהליך הגדלה בטוח. חומצה היאלורונית, המופיעה באופן טבעי בעור, מוסיפה נפח על ידי אגירה וספיחה של מים. חשוב לציין, 

היא מציעה רשת ביטחון, המאפשרת היפוך ההשפעות אם התוצאה חורגת מהציפיות. שיטה זו בולטת כחלופה בטוחה, הכוללת רק הזרקות ללא כל השלכות כירורגיות.

2. תוצאות מיידיות:

לאחר הטיפול תהיו עדים לתוצאות מיידיות לאחר ההזרקה, אם כי התוצאה עשויה להתפתח ככל שחומר המילוי מתיישב לפיזור טבעי יותר בתוך העור. מומלצת הפסקה זמנית מפעילות מינית למשך שבוע לאחר ההזרקה כדי להבטיח תוצאות מיטביות.

3. חסכוני בזמן:

הזרקת חומרי מילוי לעור מהווה חלופה חסכונית בזמן בהשוואה להליכים כירורגיים ממושכים. תוך דקות ספורות, שיטה זו מאפשרת חזרה מהירה לפעילות רגילה, עם מינימום עד ללא תופעות לוואי, בניגוד מוחלט לניתוחים הדורשים שעות וגוררים שבועות של התאוששות.

4. ביטחון עצמי משופר:

מועיל במיוחד לגברים עם איבר מין קטן יותר או דק יותר, טיפול הגדלת פין בחומצה היאלורונית מספק חיזוק ביטחון. אפילו עבור גברים בגודל ממוצע המחפשים עלייה קלה בהיקפים, שיפור זה יכול לתרום לשיפור תחושת הביטחון העצמי.

5. השפעה חיובית על מערכות יחסים:

אנשים רבים חווים עלייה באיכות מערכות היחסים שלהם עקב שביעות רצון מוגברת מחוויות מיניות. זה יכול להיות משפיע במיוחד לאחר לידה או במקרים שבהם יש אי התאמה בגודל איברי המין, מה שמוביל לשיפור התחושות עבור שני בני הזוג במהלך קיום יחסי מין.

6. תחושה משופרת:

טיפול הגדלת פין בחומצה היאלורונית שואפת להגביר את הסיפוק המיני על ידי טיפול בבעיות הקשורות לאי התאמה של גודל איברי המין, המתרחשות לעתים קרובות לאחר לידה. זה תורם לשיפור החוויה המינית לשני בני הזוג.

7. חיזוק האגו:

ההליך משמש כשיטה פשוטה לחיזוק האגו, טיפוח דימוי עצמי חיובי והערכה עצמית.

8. הקלה בחרדה:

בהתייחס לדאגה הנפוצה של גודל הפין, טיפול הגדלת פין בחומצה היאלורונית עוזר להקל על החרדה שחשים גברים רבים. הליך שיפור זה מספק פתרון לדאגות הקשורות לגודל, תורם לרווחה נפשית כללית.

מבט על סיבוכים פוטנציאליים, חסרונות, ואמצעי בטיחות

סיבוכים ופתרונות נפוצים:

החשש העיקרי, פיזור מוצר לקוי המחייב מילוי נוסף או המסת חומר מילוי לצורך תיקון, הוא נדיר ביותר. תיקון בעיות כאלה, במיוחד עם חומצה היאלורונית, הוא פשוט בשל אופייה הנמס. בניגוד לחומרי מילוי מעוררי קולגן, חומצה היאלורונית ניתנת להמסה.

  • טיפול בזיהום:

זיהום, סיבוך פוטנציאלי, מנוהל באופן יזום אצל כל מטופל שעובר מילוי איבר המין. המטופל מקבל משטר אנטיביוטי, יחד עם טכניקות סטריליות והקפדה על הוראות טיפול לאחר מכן.

  • מניעת נמק לחץ:

אמנם נדיר ביותר, נמק לחץ יכול להתרחש כאשר מוזרק חומר מילוי מוגזם, במיוחד בראש הפין. כדי להפחית את הסיכון הזה, כמויות שמרניות מאוד של חומר מילוי מוחלות על ראש הפין.

  • הבטחת דיוק עם אולטרסאונד:

כדי למנוע תסחיף, אירוע נדיר כאשר חומר מילוי מוזרק לשכבה הלא נכונה, רופאים מיומנים משתמשים באימות על ידי אולטרסאונד כדי להבטיח מיקום מדויק של חומר המילוי.

  • טיפול בתגובות דלקתיות:

תגובות דלקתיות מזדמנות למוצר המילוי הן נדירות, הודות להתאמה הביולוגית של חומרי מילוי חומצה היאלורונית, שיפור משמעותי לעומת חומרי מילוי היסטוריים. 

מחיר חומצה היאלורונית להגדלת הפין – כמה זה יעלה לי?

מחיר הגדלת פין באמצעות חומצה היאלורונית בישראל נע בין 15,000 ל-30,000 שקלים. 

המחיר נקבע בהתאם לכמות החומצה ההיאלורונית הנדרשת, למיקום המרפאה והמוניטין של הרופא המטפל.

כמות החומצה ההיאלורונית הנדרשת להגדלת פין משתנה בהתאם לגודל הפין המקורי. בדרך כלל, נדרשת כמות של 1 עד 3 מזרקים של חומצה היאלורונית, כאשר כל מזרק עולה בין 5,000 ל-10,000 שקלים.

המיקום של המרפאה גם משפיע על המחיר. בדרך כלל, מרפאות במרכז הארץ יגבו מחיר גבוה יותר ממרפאות באזורים פריפריאליים.

המוניטין של הרופא המטפל גם משפיע על המחיר. רופאים בעלי ניסיון רב ומוניטין טוב יגבו מחיר גבוה יותר.

לכן, על מנת לדעת כמה בדיוק יעלה לך הטיפול, מומלץ לפנות למרפאה מוסמכת ולקבל הצעת מחיר.

חשוב לציין שהגדלת פין באמצעות חומצה היאלורונית היא טיפול זמני. החומצה ההיאלורונית מומסת בתוך הגוף תוך מספר שנים, ולכן יש צורך לחזור על הטיפול מדי פעם על מנת לשמור על התוצאות.

חומצה היאלורונית להגדלת הפין – התהליך

האופי הפשוט של הליך הזרקת חומצה היאלורונית להגדלת הפין מרחיב את היקף הגדלת הפין, ופונה לאנשים שאולי היססו בגלל הרעיון של ניתוח פולשני.

שימוש בחומר מילוי עורי הפיך כמו חומצה היאלורונית מבטיח שהפרוצדורה אינה טומנת בחובה יותר סיכון מאשר זריקות מילוי באזורי גוף אחרים, כגון השפתיים או הפנים.

הזרקת חומר מילוי עורי של חומצה היאלורונית היא המפתח לעיבוי הפין, ומספקת עלייה מיידית הן בהיקף והן באורך רפוי. כחומר המיוצר באופן טבעי על ידי הגוף, תופעות לוואי נדירות, וההליך נשאר הפיך על ידי המסת חומר המילוי אם רוצים.

התהליך כולל שלושה שלבים פשוטים:

  1. התייעצות:

פגישה של 30 דקות עם הרופא כדי לדון בהליך ולטפל בכל חששות.

  1. פרוצדורה:

עם החלטת המטופל להמשיך, מורחים קרם הרדמה מקומי, וחומר המילוי מוזרק לפין, מה שמשפר מיד את העובי.

ההזרקה מציגה הליך זעיר פולשני, הכולל הזרקת מילוי חומצה היאלורונית מתחת לעור הפין באמצעות מחט ייעודית המכונה צינורית. השיטה המהירה והמדויקת הזו מסתיימת בדרך כלל תוך 10 דקות בלבד.

  1. התאוששות:

הימנע מהרמה כבדה למשך שבוע והימנע מפעילות מינית במשך שבועיים לאחר ההליך.

ניתן להשלים את כל הייעוץ וההליך תוך שעה אחת בלבד, מה שמבטיח חוויה יעילה בזמן. חיסיון מטופל-רופא נשמר בקפדנות.

הודות לתקופת ההחלמה המהירה, למטופל יש את האוטונומיה להחליט אם לחלוק מידע על הטיפול עם בן זוגו.

טיפול ללא כאבים: חומצה היאלורונית להגדלת הפין

מטופלים העוברים את הליך אנדרופיל יכולים לצפות לאי נוחות מינימלית, הודות לשימוש במשככי כאבים עדינים וגישה קפדנית. הזרקות ניתנות אך ורק כאשר האזור הממוקד מאולחש לחלוטין, מה שמבטיח חוויה נוחה לאורך כל התהליך.

תקופת ההחלמה

חזרה לחיי היומיום:

ברוב המקרים, חידוש עבודה, לימודים ופעילויות יומיומיות אפשרי למחרת ההליך. בעוד שחבורות או נפיחות קלות עלולות להתרחש עד 1-2 שבועות, זהו חלק נורמלי מתהליך הריפוי.

המשך תהליך ההשתלבות:

במהלך תקופה זו, מילוי הפין ממשיך להתקבע. הרופא שלך יספק הנחיות ספציפיות לעצב ולקבע את חומר המילוי בימים הראשונים, כדי להבטיח תוצאות מוצקות וטבעיות למראה. 

מומלץ ללבוש תחתונים תומכים כדי לסייע בהצבה ולמנוע הגירה של החומר למקומות לא רצויים.

התאמות זמניות באורח החיים:

למרות שיש זמן התאוששות מינימלי לזריקות הגדלה לגברים, מומלץ להימנע מפעילות גופנית ועבודת כפיים במשך שבוע לאחר הטיפול. התייעץ עם הרופא שלך לגבי פעילויות הקשורות לעבודה. תרגילים מסוימים ופעילויות מאומצות עלולים לשבש את תהליך ההגדרה ולהגביר את הסיכון לסיבוכים.

דלג על חדר הכושר, באופן זמני:

מומלצת הפסקה זמנית מחדר הכושר למשך השבוע שלאחר ההליך. הזעה במהלך פעילות גופנית כבדה עלולה להגביר את הסיכון לזיהום ועלולה לשבש את שקיעת חומר המילוי.

זהירות סביב פעילויות מים:

הימנע מבריכות שחייה, אמבטיות וג'קוזי לפחות שבוע לאחר הטיפול להגדלת הפין. בעוד שמעודדים מקלחת רגילה לניקיון והיגיינה, פעילויות שמערבות מים יכולות להשפיע על נדידת חומרי המילוי ולהגביר את הסיכון לזיהומים.

מתי ניתן לקיים יחסי מין לאחר הטיפול?

כחלק מההנחיות לאחר ההליך, מומלץ להימנע מקיום יחסי מין ואוננות לתקופה של 14 ימים. אמצעי זהירות זה מיושם כדי להקל על ריפוי תקין ולהבטיח את התוצאות האופטימליות והמתמשכות של ההליך.

חומצה היאלורונית להגדלת הפין בהשוואה לניתוח

האם חומצה היאלורונית מספקת תחליף טוב לניתוח , עבור גברים שרוצים פין גדול יותר?

לפניכם כמה נקודות חשובות בעניין זה:

תוצאות מיידיות, זמן התאוששות מינימלי:

בחירה בהגדלת הפין ללא ניתוח מספקת תוצאות מיידיות עם פחות זמן השבתה. מטופלים יכולים לחזור לפעילות רגילה לאחר 7 ימים, כאשר פעילות כבדה מותרת לאחר שבוע. 

כאשר מדובר בניתוח סטנדרטי, תקופת ההתאוששות מתחילה משבועיים ויכולה להתארך בהתאם למטופל הספציפי.

חסכוני ופחות פולשני:

גישה זו מהווה חלופה חסכונית לניתוח, המציעה יתרונות ניכרים עם פחות פולשניות משמעותית.

עלייה בו זמנית בהיקף:

השג עלייה בעובי רפוי וזקוף (היקף) בו-זמנית, תוך שיפור המשיכה האסתטית הכללית.

בטיחות והפיכות:

גישה לא ניתוחית זו נחשבת בטוחה יותר והפיכה במידת הצורך, תוך ניצול Hyaluronidase – אנזים שמסוגל "לבטל" את השפעות החומצה עבור כל התאמות.

תוקף מדעי:

מחקרים שפורסמו בכתבי עת רפואיים שנבדקו עמיתים תומכים ביעילותה של גישה זו. עיינו בסעיפים של ספרות רפואית לסקירה מקיפה.

דגשים במחקר השוואתי:

בולט מחקר מרכזי משנת 2013 שהשווה בין ליפופילינג (העברת שומן כירורגית) לבין חומצה היאלורונית ממותג Macrolane. המחקר, הציג תוצאות מבטיחות. בין הממצאים המרכזיים:

תוצאות הגדלה:

הגדלה היקפית נעה בין 3.2 ל-4.5 ס"מ, עם ירידה בזמן הזקפה. העלייה באורך הפין נעה בין 1.8 ל-3.6 ס"מ.

סיבוכים:

לא נצפו סיבוכים עם HA (חומצה היאלורונית), בעוד ש-lipofilling הביא ל-8 חולים לפתח גרנולומה ואחד חווה נמק שומן.

שביעות רצון המטופל:

רוב החולים דיווחו שהם "מרוצים מאוד" מהתוצאות.

לסיכום

המחקר מדגיש את היתרונות של גישה לא כירורגית להגדלת הפין, תוך שימת דגש על החשיבות של השגת תוצאות משביעות רצון וצפויות עם שיעור נמוך של סיבוכים ויציבות ארוכת טווח. הגדלה היקפית עם חומר מילוי HA מופיעה כאופציה מבטיחה, אם כי טיפולים חוזרים עשויים להיות נחוצים לתוצאות מתמשכות.

Picture of סוקר רפואי: צוות הרופאים של Medlaser
סוקר רפואי: צוות הרופאים של Medlaser

הרופאים בצוות Medlaser סוקרים את התוכן באתר על בסיס קבוע, ומשפרים ומדייקים את התכנים על מנת להעניק עבורכם את המידע הטוב והמדוייק ביותר שיש, במידה וזיהיתם אי דיוקים נשמח שתצרו איתנו קשר וכמובן שנשפר במידת הצורך, שלכם Medlaser.

מה יש במדריך?
עד 3 הצעות מחיר ממיטב המומחים באזורכם ללא התחייבות